Blog

ENDÜSTRİYEL ÜRÜN ÇİZİM EĞİTİMİ?


TASARIM NEDİR?

Tasarım, herhangi bir mimarinin, ürünün veya benzer yapının hayata geçilene kadar olan tüm süreçleri olarak isimlendirebiliriz.

 

ENDÜSTRİYEL ÇİZİM KURSU

Temel perspektif teknikleri ile endüstriyel çizim kursu, formların çizimine odaklanmış bir içeriktir.

EĞİTİM DETAYLARI
Bu eğitim mimarlık, iç mimarlık şehir bölge planlama, endüstri ürünleri tasarımı gibi bölümlerde eğitim gören öğrenciler için uygundur. Geometrik formların genel yapısını ve kurallarını merkeze alan bu eğitimi tamamladığınızda tüm formlar hakkında yorum yapıp, rahatça çizebilecek seviyeye geleceksiniz.
 

EĞİTİM KİMLER İÇİN UYGUNDUR?
-Tüm temel formları tekniğine göre çözümleyip kağıda aktarmak isteyen çizerler,
-Üniversitelerin Mimarlık , İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, Şehir Bölge Planlama v.b bölümlerinin her hangi birinde eğitim gören öğrenciler,
-Mezun olmuş, aktif olarak çalışan ve çizimini geliştirmek isteyen tasarımcılar,
-Kişisel merakı sebebiyle perspektif çizimlerine özel olarak ilgi duyan çizerler katılabilir.

EĞİTİMİN KATILIMCILARA KATACAKLARI
-Eğitimi devamsız bir şekilde bitirdiğinizde hayal edip kağıda aktarmak istediğiniz her şeyi kurallarına ve tekniklerine göre çizebileceksiniz.
-Okul veya iş hayatınızdaki projelerde kolay çözümlemeler ile ilerleyerek rahatça iletişim kurabileceksiniz.
-Temel formların çizim kolaylıklarını öğreneceğiniz için çok detaylı mimari ya da endüstriyel ürünlerin çözümlemesini rahatça yapabileceksiniz.
-Okul sonrasındaki portfolyo içeriği oluştururken kendinizi daha rahat ifade edip hiç kimseden yardım almadan tüm çizim aşamalarını kendiniz yapabileceksiniz.