Hakkımızda

Rollerdesignstudio online ve yüz yüze olarak birçok eğitim içeriği ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu Yasin YILDIZ’ ın kurduğu rollerdesignstudio,  yüz yüze olarak İstanbul'da eğitim vermektedir. Online’da ise bu zamana kadar dünya genelinde 6.000’nin üzerinde öğrenciye farklı ders başlıkları ile ulaşmıştır. Zengin eğitim içeriği ile her yaşa ve amaca uygun eğitim almak mümkündür.


Üniversiteler ile gerçekleştirdiğimiz workshoplar doğrultusunda bir çok tasarımcıya, öğrencilik aşamasında ve iş hayatı sürecinde çizim danışmanlığı ve eğitimleri konusunda destek olunmuştur. Bunun yanı sıra güzel sanatlara hazırlık eğitimleri ile Türkiye genelindeki güzel sanatlar okullarında öğrencilerin başarı elde etmesinde bir kaynak görevi görmüştür. 

 

-Güzel sanatlara hazırlık eğitimi

-Alanlara yönelik eğitimler

-Yurt içi ve yurt dışı animasyon portfolyosu 
-Yurt içi ve yurt dışı moda portfolyosu 
-Yurt içi ve yurt dışı mimari portfolyosu 
-Yurt içi ve yurt dışı  endüstriyel ürün portfolyosu 
-Yurt içi ve yurt dışı resim portfolyosu
-Hobi eğitimi 

Güzel sanatlara hazırlık, portfolyo eğitimi, alanlara yönelik ve diğer eğitimlerde de süreç boyunca temelden başlanarak her seviyeye uygun anlatımlar gerçekleşmektedir. Birçok eğitimde çizimle beraber eğitim ve kariyer danışmanlığınındı verilmesi gerekmektedir. Yetenek sınavlarına hazırlanan yada portfolyo hazırlayan tüm öğrencilere süreç boyunca ve sonrasında danışmanlık yapılarak yol haritası konusunda da destek olmaktayız.